سلام ، به سایت شرکت مهام گستر خوش آمدید. 


تعمیرات جک

جک صندلی از مهمترین اجزاء صندلی به شمار می رود. استفاده از جک استاندارد در کیفیت ، راحتی و استحکام صندلی بسیار موثر است.
تمام وزن فردی که بر روی صندلی می نشیند بر روی جک است و این جک صندلی است که صندلی را استوار نگاه داشته است. جک بعد از چرخها از پر استهلاک ترین قطعات صندلی می باشد پس با انتخاب جک استاندارد و مرغوب خود را از تعویض مکرر جک صندلی دور نگاه دارید.

تعمیرات پایه صندلی

کیفیت پایه صندلی در سلامت صندلی بسیار مهم است، زیرا پایه صندلی غیر استاندارد می تواند موجب خرابی جک و استهلاک کل صندلی می شود، پس در انتخاب پایه صندلی بسیار دقت نمایید. پایه های صندلی در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند،
مانند فلزی گرد ، عصایی و… که هر کدام برای نوعی خاص از صندلی کارایی دارند
پس با انتخاب پایه صندلی مناسب و مخصوص صندلی مورد نظر موجب راحتی و استحکام صندلی خود شوید.

تعمیرات فوم و روکش

بسیاری از مردم با اینکه صندلی آنها سالم بوده تنها به دلیل خرابی رویه صندلی خود مجبور به تعویض صندلی و متحمل هزینه زیادی می شوند،در صورتی که می توانند با هزینه بسیار کمتر و به راحتی اقدام به تعویض رویه صندلی کنند و در نتیجه به صندلی خود جلوه جدیدی دهند.
حتی شما می تواند با تعویض رویه صندلی ، صندلی خود را با دکور محل قرار گرفتن آن هماهنگ سازید و جلوه زیبایی به آن فضا دهید.
تعویض رویه صندلی به غیر از جلوه زیبا و احیاء صندلی موجب بازگشت راحتی نشیمن صندلی شما که به مرور زمان از بین رفته است می شود.

تعمیرات دسته

هر پایه از صندلی از پنج چرخ تشکیل شده است چرخ ها مدل های گوناگونی دارند که شامل (چرخ پیچی چرخ پیمی و پایه ثابت )میباشند. به مرور زمان استفاده از چرخ صندلی خاصیت خود را از دست میدهد و حرکت آسان نمیشود و احتیاج به تعمیر دارد.در هنگام خرابی چرخ صندلی خیلی زود اقدام به تعویض آن نمایید، زیرا در غیر این صورت می تواند موجب خرابی جک و پایه صندلی کردد. جدا از اشکالاتی که خرابی چرخ صندلی برای صندلی ایجاد می کند، شکستگی چرخ ها می تواند موجب بهم خوردن تعادل و صدمه دیدن ما شود.